Kolejny krok w kierunku pińczowskiego uzdrowiska
Rozpoczynają się prace nad dokumentacją projektową dla budowy wodociągu, który doprowadzi wodę siarczkową do strefy uzdrowiskowej w Pińczowie. Dziś rano wiceburmistrz Miasta i Gminy Pińczów Beata Kita podpisała umowę z inżynierem Sławomirem Muchą z Firmy Projektowo –Instalacyjnej w Miechowie, która projekt opracuje. Planowany wodociąg doprowadzi wodę siarczkową z ujęcia w Lesie Winiarskim do strefy uzdrowiskowej w Pińczowie. Dokumentacja projektowa realizowana jest w ramach zadania pn. „Budowa infrastruktury technicznej dla Obszaru Ochrony Uzdrowiskowej Pińczów” i jest to kolejny krok w kierunku stworzenia pińczowskiego uzdrowiska. Projekt powstanie w czasie 14 miesięcy od dnia podpisania umowy i będzie kosztował 175 tysięcy 890 złotych.


Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!