Finansowe wsparcie na utylizację azbestu
52 tysiące 500 złotych - tyle wynosi dotacja, jaką otrzymała Gmina Pińczów. Środki będą przeznaczone na dofinansowanie zadania p.n. "Odbiór, transport i utylizacja azbestu i wyrobów zawierających azbest, z terenu Miasta i Gminy Pińczów w 2026 roku, realizowanym w gospodarstwach rolnych". Dotację, na wniosek Gminy Pińczów, przyznał Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach, reprezentowany przez prezesa Jacka Skórskiego. Po stronie beneficjenta umowę podpisała Beata Kita pełniącą funkcję Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów, przy kontrasygnacie skarbnik Mirosławy Wiśniewskiej.


Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!