Ekipa weszła na plac budowy
Dziś kielecka firma K&M weszła na teren budowy ośrodka zdrowia na osiedlu Grodzisko i tym samym rozpoczął się drugi etap realizacji tej inwestycji. Przypomnijmy, umowa na wykonanie prac podpisana została w minionym tygodniu, a ich koszt to 2 miliony 95 tysięcy 238 złotych.
W ramach zadania firma wykona instalację elektryczną, instalację teletechniczną , instalację co, instalację kanalizacji sanitarnej , instalację wodną, cieplną, wentylację oraz klimatyzację budynku, a także pozostałe prace wewnętrzne. Roboty potrwają 12 miesięcy


Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!