Ślubowali uczniowie w Zagości
Radosne powitanie z pierwszą klasą i edukacją na długo pozostanie w pamięci dzieci, rodziców i nauczycieli. W środę 22 października 2025 roku, uroczyste ślubowanie złożyły pierwszaki ze Szkoły Podstawowej w Starej Zagości. W uroczystości uczestniczyła także Beata Kita, wiceburmistrz Miasta i Gminy Pińczów oraz sekretarz Marcin Kozłowski. W imieniu burmistrza Włodzimierza Baduraka, jego zastępczyni złożyła milusińskim życzenia wspaniałej szkolnej przygody, dobrych stopni i pięknych przyjaźni. Do życzeń dołączyła słodki upominek. Za obecność i dobre słowo podziękowała dyrektor SP w Zagości Wioletta Kocel.
Fot. Urząd Miejski i SP Stara Zagość


Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!