Z wizytą w stolicy Ponidzia

Ocena 0/5

Wicemarszałek województwa świętokrzyskiego Grzegorz Socha odwiedził dziś Pińczów. W ratuszu spotkał się z burmistrzem Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierzem Badurakiem i starostą pińczowskim Marcinem Wojniakiem. Samorządowcy rozmawiali o najważniejszych planach na przyszłość, o wizji rozwoju miasta, powiatu i całego Ponidzia, a także o możliwościach finansowego wsparcia z najnowszej perspektywy unijnej. Dobre rozmowy zakończono wizytą w najciekawszych zakątkach miasta.

Z_wizytą_w_stolicy_Ponidzia 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności