Najpiękniejsze kolędy rozbrzmiały w Bogucicach

Ocena 0/5

Świąteczną radość w pięknym stylu przedłużyli nam uczestnicy II Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek , pt. „Cicha Noc”. Wydarzenie odbyło się dziś w Zespole Szkolno –Przedszkolnym w Bogucicach, a licznie zebranych wokalistów , ich rodziców i opiekunów powitała dyrektor Sylwia Puchała. Po tym krótkim, acz serdecznym wstępie, miejsce na scenie zajęli uczestnicy konkursu, których występy oceniało jury w składzie: Marta Łaskawiec –wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Pińczowie, Justyna Dziadek –dyrektor Muzeum Regionalnego w Pińczowie oraz Małgorzata Maszewska –inspektor oświaty w pińczowskim ratuszu.

Po wysłuchaniu wszystkich występów jury przyznało trzy miejsca na podium oraz trzy wyróżnienia. 

·         I miejsce – Maria Zawarczyńska (Szkoła Podstawowa nr 2),

·         II miejsce – Zofia Burek (Szkoła Podstawowa nr 1),

·

·         III miejsce – Martyna Wojniak (Szkoła Podstawowa nr 1).

·

·

·Wyróżnienia otrzymały: Melania Sytek (ZPO w Kozubowie), Aniela Adamczyk (Szkoła Podstawowa w Brześciu) oraz Lena Mierzwińska (Szkoła Podstawowa w Młodzawach).

·

·Nagrody dla laureatów oraz osób wyróżnionych ufundował burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak za co organizatorzy serdecznie dziękują.

·

·Konkurs przebiegł w miłej i jeszcze świątecznej atmosferze, a wszyscy uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom artystyczny. Wydarzenie było doskonałą okazją do kultywowania tradycji kolędowania oraz integracji środowiska szkolnego i lokalnej społeczności.

fot. ZS-P Bogucice

kolędykonkurs kolędykonkura 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności