Archiwum

Powrót do listy aktualności

Nastała Mania Nakrętek Zbierania 24.11.2015

PRZYŁĄCZ SIĘ I ZAGRAJ W DRUŻYNIE „MIŚKA ZDZIŚKA”

 „Nastała Mania Nakrętek Zbierania” pod tym hasłem kontynuowana jest Akcja, której zadaniem jest nieść POMOC osobom niepełnosprawnym i spełnianie ich marzeń zgodnie z celami statutowymi naszej Fundacji.

Jesteś Dyrektorem, pracownikiem szkoły, przedszkola, firmy bądź instytucji i chcesz przyłączyć się do naszej akcji? SUPER! Wystarczy, że pobierzesz dokumenty zamieszczone tutaj, wypełnisz, podpiszesz i odeślesz w formie papierowej na adres Fundacji Miśka Zdziśka ,,Błękitny Promyk Nadziei”  tj. ul. Armii Krajowej 9 28-300 Jędrzejów , albo prześlesz skan na adres biuro@blekitnypromyknadziei.pl i możesz zacząć zbierać.

Zacznij zbierać nakrętki i POMAGAJ. Aby zebrane nakrętki nie ograniczały waszej przestrzeni, fundacja podpisała umowę z firmą kurierską, która co dziennie obsługuje  naszych zbieraczy. Nie czekaj, przyłącz się już dziś do Nakrętkowych Maniaków. Pamiętaj, że każda zebrana plastikowa nakrętka jest na wage złota i wywołuje radość na ustach tych którym niesiemy pomoc.

Uwaga! Już od 1 czerwca uruchomiliśmy specjalny ranking, który na bieżąco pokazuje ilość zebranych kilogramów drogocennego surowca. Za najlepszy wynik 18 grudnia 2015 roku Prezes Fundacji Pan Dariusz Lisowski wręczy trzy „Bezcenne Dary” dla najbardziej wyróżniających się placówek a które dają świadectwo wdzięczności za trud jaki włożono w naszą Akcję.

Szanowni państwo uzbierane przez Was nakrętki można również przynosić do kilku punktów Partnerów Fundacji Miśka Zdziśka a są nimi:

- Kielecki Park Technologiczny ul. Karola Olszewskiego 6

- Biuro Obsługi Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego al. IX Wieków Kielc 3

- Biuro Obsługi w Urzędzie Wojewódzki al. IX Wieków Kielc 3

- Centrum Nauki LEONARDO DA VINCI w Podzamczu Chęcińskim

- Punkt informacyjny Redakcji Echo Dnia Świętokrzyskie ul Targowa 18

– Fundacja Słoneczna Przyszłość w Busku Zdroju  

W każdym miasteczku w koszach i kontenerach „tonie” kilka ton plastikowych nakrętek, które mogłyby pomóc w powrocie do zdrowia drugiemu człowiekowi. Otwórzmy swoje serce na drugiego człowieka, pamiętając, że dobro do nas kiedyś powróci. Dziś tak niewiele potrzeba, abyśmy wspólnie pomogli osobom chorym i niepełnosprawnym.
Dlatego też, odkręcając plastikową nakrętkę z butelki wody mineralnej, soku czy kawy pamiętajmy, że może ona pomóc osobom niepełnosprawnym. Oni liczą i czekają na naszą pomoc ! Wierzymy, że od dziś, mając już świadomość, iż każda wyrzucona do kosza przez Ciebie i Twoją rodzinę plastikowa nakrętka, niweczy szansę pomocy drugiemu człowiekowi - nie wyrzucisz już ani jednej nakrętki, ale będziesz je zbierać. Każda zebrana przez Ciebie nakrętka będzie na wagę złota i przyczyni się do pomocy drugiemu człowiekowi. 

– Fundacja Miśka Zdziśka ma swoją stronę internetową www.blekitnypromyknadziei.pl oraz na portalu społecznościowym Facebook powstał profil Fundacja Miśka Zdziśka ,,Błękitny Promyk Nadziei” https://www.facebook.com/FundacjaMiskaZdziskaBlekitnyPromykNadziei/  gdzie poprzez ten profil można się z nami kontaktować. Nasza fundacja  pokazuje, że nie ma rzeczy nie możliwych są tylko te trudniejsze do wykonania. Mieszkańcy naszego województwa są bardzo wrażliwi na ludzką krzywdę i nieszczęście i dzięki naszej wspólnej współpracy codziennie udowodniamy, że warto marzyć, że marzenia się spełniają ! Zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy osobom chorym i niepełnosprawnym do udziału w naszej akcji poprzez zbieranie plastikowych nakrętek i do kontaktu z nami - informuje Dariusz Lisowski prezes fundacji Miśka Zdziśka.
Przyjmowanie zleceń odbioru nakrętek odbywa się do godz. 12:30 w dni powszednie
Koordynatorami akcji z ramienia fundacji są : Agnieszka Słowik , Beata Gąsowska tel. 41 386 65 69 lub 512-924-229