Archiwum

Powrót do listy aktualności

Biegi oraz wyścigi rowerowe w Pińczowie 06.07.2016

Jeszcze do końca nie zdążyliśmy ochłonąć po Dniach Ponidzia, a już w dniach 16-17 lipca 2016 roku odbędą się tu dwie super imprezy sportowe. Pierwszą z nich jest II Świętokrzyski CrossRun - IV edycja 2016 r, którego IV etap przeprowadzony zostanie w sobotę 16 lipca w Pińczowie. Jest to cykl 7 biegów terenowych zaliczanych do klasyfikacji generalnej. IV bieg CrossRun odbędzie się właśnie w Pińczowie. Dwa wymagające dystanse - Półmaraton i Dyszka to odpowiednio 20 – 22 km i 10 – 12 km. Dystans deklaruje się podczas rejestracji/potwierdzenia udziału w zawodach w biurze zawodów. Podczas trwania zawodów nie ma możliwości zmiany zadeklarowanego dystansu.
Organizator nie zwraca różnicy opłaty w przypadku zmiany zadeklarowanego dystansu.

Informacje o opłatach startowych oraz wszelkie szczegóły na stronie:

www.cross-run.pl

 

Drugim wydarzeniem jest wyścig rowerowy MtbCross Maraton, który wystartuje w Pińczowie w niedzielę 17 lipca. Będzie to V etap zawodów rozgrywanych organizowanych na terenie kilku miast i gmin województwa świętokrzyskiego.

Przygotowane trzy dystanse ruszają wszędzie o stałych porach:

Dystans Master (65-80 km) – 10:30

Dystans Fan (40-50 km) – 11:00

Dystans Family (20-25 km) – 11:30

Dystans deklaruje się podczas rejestracji/potwierdzenia udziału w zawodach w biurze zawodów. Podczas trwania zawodów nie ma możliwości zmiany zadeklarowanego dystansu.
Organizator nie zwraca różnicy opłaty w przypadku zmiany zadeklarowanego dystansu.

Szczegóły na stronie:

www.mtbcrossmaraton.pl