Powróć do: Miasto i Gmina

Nagrody i wyróżnienia

podziękowanie

Podziękowanie dla Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierza Baduraka za podpisanie Porozumienia i przystąpienie do wspólnej realizacji programu "Czyste Powietrze" - styczeń 2021.

 

 

Laur_Michała_Anioła 

"Laur Michała Anioła" dla Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierza Baduraka za aktywny udział nauczycieli z placówek oświatowych w kursach i szkoleniach organizowanych przez Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach w roku szkolnym 2017/2018.

 

 

 PZW_odznaka   

Odznaka "Zasłużony dla Polskiego Związku Wędkarskiego" w uznaniu zasług wniesionych w rozwój i upowszechnianie wędkarstwa dla Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierza Baduraka - marzec 2018.

 

 

Lider_Służby_Zdrowia 

Statuetka "Lider Służby Zdrowia" w ogólnopolskim konkursie "Wzorowa Gmina" - marzec 2018.

 

 

   DSC_2767  DSC_2769 

Statuetki Laureatów XXIII Wojewódzkiego Sportowego Turnieju Miast i Gmin zorganizowanego w ramach IX Europejskiego Tygodnia Sportu 2017 dla Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierza Baduraka oraz Moniki Młyńczak z Wydziału Nadzoru Właścicielskiego. 

 

 

DSC_2766_pppp 

I miejsce dla Gminy Pińczów w XXIII Wojewódzkim Sportowym Turnieju Miast i Gmin zorganizowanym w ramach IX Europejskiego Tygodnia Sportu 2017 dla Wszystkich.

 

 

tkk_(1) 

II miejsce VIII Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich w XXII Edycji Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2016 r. w Województwie Świętokrzyskim.

 

 

2_zzzz 

Srebrny Żuraw 2014 Najlepsze Świętokrzyskie Inwestycje w kategorii "Obiekty bliskie mieszkańcom" dla kompleksu sportowego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pińczowie.

 

 

złota_siódemka_polskiego_samorządu 

Złota Siódemka Polskiego Samorządu 2014 dla Urzędu Miejskiego w Pińczowie Za wybitne osiągnięcia na rzecz rozwoju miasta i gminy wrzesień 2014.

 

 

Super_miasto_roku 

"Super Miasto Roku 2012/2013" Nagroda dla Gminy Pińczów w IX edycji plebiscytu "EURO-GMINA 2012/2013" województwa świętokrzyskiego maj 2013.

 

 

Święto_małych_ojczyzn 

II miejsce dla Gminy Pińczów "Święto Małych Ojczyzn" listopad 2010.

 

 

Miasto-gmina_roku 

"Miasto-Gmina Roku 2009/2010" czerwiec 2010 nagroda dla Gminy Pińczów w VI edycji plebiscytu "EURO-GMINA 2009/2010" województwa świętokrzyskiego.

 

 

Bezpieczeństwo_euro_gmina 

Wyróżnienie w kategorii "Bezpieczeństwo" V Plebiscyt "Euro-Gmina" 2008/2009 województwa świętokrzyskiego.

 

 

Edukacja_euro_gmina 

Wyróżnienie w kategorii "Edukacja" dla Gminy Pińczów w plebiscycie "EURO-GMINA" województwa świętokrzyskiego.

 

 

Osobowość_roku_bystrzyca 

Osobowość Roku Gminy Bystrzyce (Czechy) grudzień 2007 Wyróżnienie dla Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów w dowód uznania za wkład i zaangażowanie w odbudowę pomnika ofiar I wojny światowej w Bystricy oraz długoletnią, bardzo dobrze rozwijaną współpracę zagraniczną.