Archiwum

Powrót do listy aktualności

Kolorowo w poradni dziecięcej SZOZ-u 29.08.2012

Kolorowo i bajkowo zrobiło się w Poradni Dziecięcej Samorządowego Zakładu Opieki Zdrowotnej przy ul. Klasztornej w  Pińczowie.  W sierpniu  zakończył się tam remont obejmujący część przychodni dla dzieci chorych.  Odnowione pomieszczenia zmieniły się nie do poznania nie tylko za sprawą prac wykonanych w ramach remontu, ale przede wszystkim dzięki wyjątkowej inicjatywie rodziców małych pacjentów, którzy namalowali na ścianach bajkowe postaci.


Państwo Marta i Artur Szczepka – rodzice małych pacjentów: Kasi i Łukasza przez blisko dwa tygodnie poświęcali swój prywatny czas by pomóc w odnowieniu przychodni. Rezultatem ich pracy jest bajkowy świat wyczarowany na ścianach poczekalni i w gabinetach lekarskich. „Te kolorowe prace bardzo pomagają dzieciom w oswojeniu się z lekarzami i w oczekiwaniu na wejście do gabinetu. Dzieci mogą się tu czuć bezpiecznie i zapomnieć o częstym strachu przed wizytą. W imieniu swoim oraz pracowników przychodni składamy serdeczne podziękowanie rodzicom za ten wyjątkowy prezent. ” – mówi Maria Burek – dyrektor SZOZ w Pińczowie.


Wakacyjny remont objął pomieszczenia poradni dziecięcej; odświeżono ściany, podłogi, wyremontowano wejście do poradni.  Był to pierwszy po blisko 10 latach remont tych pomieszczeń.

 <img src="images/aktualnosci/old/news/7661346226561IMG_2365 (500x333).jpg" border="0" alt="" />